Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie z sekretarzem SLD - Krzysztofem Gawkowskim

Sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyjechał do Piotrkowa aby podzielić się z członkami oraz sympatykami SLD strategią na najbliższą oraz trochę bardziej odległą przyszłość.

Chętni aby porozmawiać z Sekretarzem SLD Krzysztofem Gawkowskim szczelnie zapełnili wszystkie miejsca na sali. Przy stole prezydialnym obok Krzysztofa Gawkowskiego zasiedli również Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Dariusz Joński, Poseł Artur Ostrowski, sekretarz Wojewódzki SLD Ryszard Kaczkowski oraz przewodniczący Rady Powiatowej w Piotrkowie Trybunalskim Grzegorz Adamczyk. Spotkanie znacznie przeciągnęło się w czasie, a spowodowane to było ogromną ilością pytań jakie padały z sali. Pytania były bardzo zróżnicowane - od spraw bieżących po strategie dalekosiężne, dzięki czemu wywiązała się żywa i merytoryczna dyskusja.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem